Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

Przewodnik uruchamiania i inicjacji

/Przewodnik uruchamiania i inicjacji
Przewodnik uruchamiania i inicjacji2022-09-15T09:31:32+02:00

Przewodnik uruchamiania i inicjacji

Przeczytaj w 10 krokach co zrobić gdy posiadasz klucz licencyjny?

KROK 1

Wchodzimy na stronę www.iktp.spw.pl

KROK 2

Z menu znajdującego się po lewej stronie wybieramy zakładkę Kup lub Zarejestruj

 

KROK 3

Jeśli jesteśmy posiadaczami klucza licencyjnego umieszczonego na certyfikacie autentyczności zaznaczmy na samej górze strony opcję tak

 

KROK 4

Do nowo otwartego pola wpisujemy klucz licencyjny z certyfikatu autentyczności.

 

KROK 5

W czerwone pola poniższego formularza musimy nanieść następujące informacje:

WYMYŚLONE PRZEZ SIEBIE

Login – to inaczej nazwa pod jaka będziemy występować w programie. Długość loginu musi mieścić się w zakresie 5 – 12 znaków. Loginem może być imię, pseudonim, nazwa. Popularne nazwy i imiona mogą być zajęte, gdyż login jest niepowtarzalny. Login może składać się tylko z liter, cyfr (nieważne czy wielkich czy małych), kropek „.” i myślników „-„. Pozostałych znaków nie uda nam się wpisać w formularz. W Loginie również nie mogą występować spacje.

Hasło – potrzebne do powiązania z loginem. Hasło należy wpisać dwukrotnie. Hasło może składać się  z dowolnych znaków. Długość hasła musi mieścić się w zakresie 5 – 32 dowolnych alfanumerycznych znaków.

Imię i Nazwisko oraz mail

 

Wpisanie powyższych danych (zwłaszcza adresu e-mail) jest niezbędne w celu późniejszego ewentualnego odzyskania  lhasła.

KROK 6

Aby móc przejść dalej i zakończyć proces rejestracji musisz kliknąć na opcję i zgodnie z polskim prawem wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych

 

KROK 7

Jeśli nie uzupełnisz, któregoś z pól lub przepisz błędnie klucz licencyjny system również Cię o tym poinformuje.

 

KROK 8

Jeśli wypełnisz wymagane pola i poprawnie przepiszesz klucz licencyjny otrzymasz potwierdzenie możliwości korzystania z programu:

 

KROK 9

Teraz uruchom program i wpisz wymyślony wcześniej login (identyfikator) i hasło

Jednorazowe wpisanie  loginu i hasła wystarcza na 30 uruchomień programu off – line (bez podłączania do Internetu). Po tym okresie wystarczy ponowić tylko krok nr 9, by przez kolejne 30 uruchomień użytkować program.

KROK 10

I ciesz się z użytkowania oprogramowania

 

Jeśli będziesz chciał zmienić hasło lub je zapomnisz zawsze możesz skorzystać z dostępnych na stronie formularzy. W celu odzyskania ostatnio używanego hasła potrzebny będzie Ci klucz licencyjny. Do zmiany hasła potrzebujesz natomiast znać stare by tym wpisem poprzedzić wymyślenie nowego. Zmianę lub odzyskanie hasła obrazują rysunki poniżej.

 

 

Skrócona wersja instrukcji IKTP

spw_instrukcja_ebook